Zagospodarowanie terenu i wygląd osiedla Nowe Zabłocie w Krakowie - zdjęcia i opinie

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Nowe |Zabłocie (kiedyś Willa Pana Tadeusza) na Zabłociu, za którą odpowiada deweloper Chemobudowa (Polski Holding Nieruchomości). Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
zaba
Posty: 171
Rejestracja: 26 kwie 2021, 0:10

Zagospodarowanie terenu i wygląd osiedla Nowe Zabłocie w Krakowie - zdjęcia i opinie

Postautor: zaba » 24 maja 2026, 22:11

To było kilka zdjęć bloków, a jeszcze samo osiedle Nowe Zabłocie i to, co znajduje się wokół bloków, jak została zaplanowana przestrzeń pomiędzy nimi oraz co będą z tego mieć mieszkańcy nowego osiedla na Zabłociu.


zaba
Posty: 171
Rejestracja: 26 kwie 2021, 0:10

Re: Zagospodarowanie terenu i wygląd osiedla Nowe Zabłocie w Krakowie - zdjęcia i opinie

Postautor: zaba » 24 maja 2026, 22:15

Jest sporo powierzchni zielonej, jakieś takie jakby kwietniki / rabaty.

Obrazek

Choć trzeba przyznać, że raczej niska zieleń, bo pewnie pod całością jest wielki garaż podziemny, więc za dużo wysokiej zieleni po prostu nie da się posadzić.

Obrazek

Są jakieś takie stoliki z krzesełkami zamontowane na stałe, trochę to absurdalnie wygląda, ale jeśli już się otworzy "Restauracja Żabka" obok, to pewnie ludzie będą korzystać.

zaba
Posty: 171
Rejestracja: 26 kwie 2021, 0:10

Re: Zagospodarowanie terenu i wygląd osiedla Nowe Zabłocie w Krakowie - zdjęcia i opinie

Postautor: zaba » 24 maja 2026, 22:20

Jest nawet stacja naprawy rowerów, gdyby się komuś zepsuł. Bez ironii, uważam coś takiego za całkiem przydatne, zwłaszcza, że to wersja z pompką ; )

Obrazek

No i mnóstwo lokali usługowych, co na pewno przyda się w tej okolicy i przyda się mieszkańcom osiedla, jeśli faktycznie będzie ich tak dużo, jak pokazują to plany nie tylko tego dewelopera w tej okolicy.

Obrazek

Ciekawe, co się w nich otworzy, przy czym widziałem, że Chemobudowa chce je wynajmować, więc chyba ich nie sprzedawali.


zaba
Posty: 171
Rejestracja: 26 kwie 2021, 0:10

Re: Zagospodarowanie terenu i wygląd osiedla Nowe Zabłocie w Krakowie - zdjęcia i opinie

Postautor: zaba » 24 maja 2026, 22:23

Tu widać jakieś wyższe drzewa, choć nie wiem czy to coś, co może dorosnąć do sensownych rozmiarów, o ile w ogóle przeżyje.

Obrazek

Czerpnia powietrza dla garażu podziemnego albo wywiew z niego, też nie wygląda źle, jakieś drzewa przy tym, ale mogłoby być lepiej, gdyby np. puścili na to jakiś bluszcz.

Obrazek

Co myślicie o takim zagospodarowaniu osiedla, podoba się Wam Nowe Zabłocie w Krakowie, jak oceniacie stosunek jakości do ceny?



Wróć do „Nowe Zabłocie Kraków - Chemobudowa / PHN (Willa Pana Tadeusza) - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości