Budowa inwestycji Przewóz 42 w Krakowie (deweloper Atal) / zdjęcia i informacje na forum

Forum dla osób, które kupiły lub chcą dowiedzieć się czegoś więcej o nowych mieszkaniach w Krakowie w inwestycji Przewóz 42 w Krakowie, za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
mrmatii
Posty: 35
Rejestracja: 06 paź 2020, 21:16

Re: Budowa inwestycji Przewóz 42 w Krakowie (deweloper Atal) / zdjęcia i informacje na forum

Postautor: mrmatii » 18 cze 2025, 12:22

alter95 pisze:Podejrzewam, że tu gdzie zaznaczyłem. ATAL mi tak odpisał.



A ok, teraz rozumiem. A bokiem z lewej strony (obok garaży, które są obok inwestycji ataku) nie da się przejeść? teraz są bramki/ogrodzonie budowy ale na zdjęciu z satelity nie widać żeby była tam furtka/ogordzenie z innych bloków


alter95
Posty: 6
Rejestracja: 12 cze 2025, 22:57

Re: Budowa inwestycji Przewóz 42 w Krakowie (deweloper Atal) / zdjęcia i informacje na forum

Postautor: alter95 » 18 cze 2025, 22:29

Nie jestem pewien, ta trasa byłaby najlepsza ale pewności chyba nie ma jak będzie po budowie.

MarcinJ
Posty: 569
Rejestracja: 29 sie 2015, 19:59

Re: Budowa inwestycji Przewóz 42 w Krakowie (deweloper Atal) / zdjęcia i informacje na forum

Postautor: MarcinJ » 16 lip 2025, 10:12

Jak to wygląda w tej chwili, jest tam już elewacja zrobiona? Jak wyszedł ten budynek finalnie? Czy jeszcze trzeb zaczekać na jego obejrzenie?



mrmatii
Posty: 35
Rejestracja: 06 paź 2020, 21:16

Re: Budowa inwestycji Przewóz 42 w Krakowie (deweloper Atal) / zdjęcia i informacje na forum

Postautor: mrmatii » 01 lis 2025, 11:45

Wygląda jakby już kończyli budowę, więc chyba nie było opóźnień? wiadomo kiedy planowane są odbiory?

alter95
Posty: 6
Rejestracja: 12 cze 2025, 22:57

Re: Budowa inwestycji Przewóz 42 w Krakowie (deweloper Atal) / zdjęcia i informacje na forum

Postautor: alter95 » 01 lis 2025, 14:03

W umowie wpisano 14.11 jako koniec, wygląda na to, że się wyrobili. O odbiorach jak kupowałem mieszkanie mówili od nowego roku ale podejrzewam, że mogli mówić tak asekuracyjnie wówczas.

ataman
Posty: 30
Rejestracja: 15 lip 2018, 15:40

Re: Budowa inwestycji Przewóz 42 w Krakowie (deweloper Atal) / zdjęcia i informacje na forum

Postautor: ataman » 29 kwie 2026, 11:02

Jak idzie budowa II etapu osiedla Przewóz 42 w Krakowie, dużo tam jeszcze deweloper Atal ma pracy do wykonania? Na kiedy planowane jest zakończenie najbardziej uciążliwych prac?

ataman
Posty: 30
Rejestracja: 15 lip 2018, 15:40

Re: Budowa inwestycji Przewóz 42 w Krakowie (deweloper Atal) / zdjęcia i informacje na forum

Postautor: ataman » 29 kwie 2026, 11:03

I może ktoś, kto już mieszka w pierwszym etapie podzieli się opinią na temat tego, jak to wyszły i jak mu się żyje tam? Jakie są największe zalety, a jakie największe wady tej inwestycji i tej lokalizacji?


Asia
Posty: 8
Rejestracja: 05 cze 2017, 9:24

Re: Budowa inwestycji Przewóz 42 w Krakowie (deweloper Atal) / zdjęcia i informacje na forum

Postautor: Asia » 12 maja 2026, 15:48

ataman pisze:I może ktoś, kto już mieszka w pierwszym etapie podzieli się opinią na temat tego, jak to wyszły i jak mu się żyje tam? Jakie są największe zalety, a jakie największe wady tej inwestycji i tej lokalizacji?


Mieszkam w pobliżu, ale nie w tych budynkach. Co jednak muszę stwierdzic to to, że ładnie Atalowi to wyszło, chociaż wkurzają ogrodzenia w tej okolicy, bo idzie się pogubić.



Wróć do „Przewóz 42 Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość