Linia tramwajowa w sąsiedztwie osiedla Domosfera 2 w Krakowie od Bryksy / czy będzie uciążliwa / informacje opinie na forum

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Domosfera w Krakowie, za którą odpowiada deweloper Bryksy. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
SufficientHeart
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2026, 12:19

Re: Linia tramwajowa w sąsiedztwie osiedla Domosfera 2 w Krakowie od Bryksy / czy będzie uciążliwa / informacje opinie n

Postautor: SufficientHeart » 09 maja 2026, 19:19

rocky pisze:Skończyli to już budować, ktoś się może wypowiedzieć, czy tramwaj w sąsiedztwie bloku jest głośny, czy przeszkadza w mieszkaniu i czy jest uciążliwy? Jakie macie doświadczenia, jeżeli oczywiście ten tramwaj już jeździ.

Tramwaj prawdopodobnie pojedzie w lipcu/sierpniu.


Wróć do „Domosfera etap 2 Kraków (ul. Bohomolca) od Bryksy - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość