rocky pisze:Skończyli to już budować, ktoś się może wypowiedzieć, czy tramwaj w sąsiedztwie bloku jest głośny, czy przeszkadza w mieszkaniu i czy jest uciążliwy? Jakie macie doświadczenia, jeżeli oczywiście ten tramwaj już jeździ.
Tramwaj prawdopodobnie pojedzie w lipcu/sierpniu.