Pozostałości po dawnych młynach na terenie osiedla Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia na forum
Pozostałości po dawnych młynach na terenie osiedla Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia na forum
Ciekawe, jakie elementy starych młynów pozostawił w ramach budowanego przez siebie osiedla przy ul. Mogilskiej deweloper Noho Investment. A pewnie coś zostało, przynajmniej mam taką nadzieję i zostanie to dobrze wyeksponowane.
Re: Pozostałości po dawnych młynach na terenie osiedla Młyny Mogilska w Krakowie - zdjęcia na forum
Na początek coś takiego, co widać od strony ul. Mogilskiej w jednym z lokali usługowych.

Wygląda to, jak element jakiegoś zsypu, choć mogę się mylić.

Ale skoro coś takiego pozostawiono tam już na takim etapie budowy, to raczej tego nie wyprują już. Ciekawe, jak z tym będzie lokal wyglądał.

Wygląda to, jak element jakiegoś zsypu, choć mogę się mylić.

Ale skoro coś takiego pozostawiono tam już na takim etapie budowy, to raczej tego nie wyprują już. Ciekawe, jak z tym będzie lokal wyglądał.
Wróć do „Młyny Mogilska Kraków od Noho Investment - forum mieszkańców osiedla”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości