Odbiory mieszkań od dewelopera w budynku B inwestycji Młyny Mogilska Kraków

Forum dla osób, które już kupiły lub chcą kupić nowe mieszkanie w Krakowie w inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie, za którą odpowiada deweloper Noho Investment. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
mlynek
Posty: 161
Rejestracja: 21 gru 2021, 12:12

Odbiory mieszkań od dewelopera w budynku B inwestycji Młyny Mogilska Kraków

Postautor: mlynek » 10 maja 2026, 16:03

Widziałem, że w budynku B ruszyła już wykończeniówka. A jak poszły odbiory mieszkań w nim? Jak Noho Investment poradził sobie z budową tych mieszkań, czy dużo było usterek i rzeczy do poprawy? Jak radzili sobie z poprawkami i naprawami?

Wróć do „Młyny Mogilska Kraków od Noho Investment - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości