Budowa III etapu osiedla City Vibe - River View w Krakowie - zdjęcia / informacje / opinie

Forum mieszkańców City Vibe w Krakowie (Myśliwska 68), którego budowniczym jest deweloper Nexity. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
Sellie
Posty: 113
Rejestracja: 01 wrz 2018, 8:27

Re: Budowa III etapu osiedla City Vibe - River View w Krakowie - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: Sellie » 11 lis 2023, 16:47

Spodobały mi się mieszkania tam i postanowiłam się przejść. Nie jestem pewna czy to na pewno to miejsce - bo tam gdzie się domyślam, że to ma być to postawili ogrodzenie i ciężko tam zajrzeć, ogólnie budują, ale mało zaawansowany etap. Tylko teraz mam rozkminę - grunt tam jest grząski, dzisiaj jak chodziłam to się zapadałam w błocie. Po drugiej stronie tej ścieżki/wału co tam jest woda po prostu stała/robiło się bajoro, bo jest mokro. Czy są już jakieś technologie/możliwości, które sprawią, że te bloki się nie będą zapadały/garaże nie będą zalewane/nie będzie ciągłej wilgoci?
Znalazłam tam jedno idealne mieszkanie dla siebie. Okolica jest ogólnie straszna, zadupie, nic tam nie ma, ale układ jest idealnie taki jaki chciałam. Ceny oczywiście z kosmosu, no ale najbardziej zastanawia mnie problem wody w Wiśle, czy te bloki nie będą regularnie podtapiane/zalewane?
Inny problem to te słupy energetyczne :/ niby są tam jakieś badania, że to szkodliwe dla człowieka na dłuższy czas... Z drugiej strony w Krakowie i tak wdychamy spaliny non stop, więc co za różnica jeszcze jedno źródło zagrożenia. :lol:
Jest ktoś w stanie rozwiać moje wątpliwości? Martwi mnie ta okolica, te bloki tam bliżej Saskiej itd. to pewnie są względnie bezpieczne, ale to wszystko tutaj blisko Wisły - z tego co patrzyłam to tam wcześniej budowano tylko niskie zakłady przemysłowe, jest trochę starych bloków, ale już na terenach bardziej stabilnych...
Szkoda zapłacić 600k za coś co zarośnie grzybem za jakiś czas. Nie wiem co robić :(


BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Re: Budowa III etapu osiedla City Vibe - River View w Krakowie - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: BMX » 22 lis 2023, 12:37

A tu budowa nowego etapu osiedla, czyli River View, przynajmniej tak zakładam.

Obrazek

Co prawda myślałem, że to będzie jakoś bliżej Wisły, a tak, to mi się wydaje, że to jednak jest kawałek.

BMX
Posty: 180
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Re: Budowa III etapu osiedla City Vibe - River View w Krakowie - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: BMX » 22 lis 2023, 12:39

Ale wydaje się, że to nie może być nic innego, niż ten 3 etap.

Obrazek

Dwa dźwigi stoją, pompa do betonu na budowie.

Obrazek

Idzie, choć z za płotu niewiele widać. Może ktoś wrzuci jakieś zdjęcie zrobione z okna 2 etapu? Bo pewnie stamtąd może być niezły widok na to.


fjrc
Posty: 131
Rejestracja: 24 sty 2024, 22:38

Re: Budowa III etapu osiedla City Vibe - River View w Krakowie - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: fjrc » 24 sty 2024, 23:47

Wrzuciłem w głównym ale tutaj też dodam, bo to stricte budowa 3go etapu River View

Obrazek

Obrazek

plaszak
Posty: 369
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Budowa III etapu osiedla City Vibe - River View w Krakowie - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: plaszak » 22 lut 2024, 9:41

Szybko ta budowa idzie, dosyć łagodna zima raczej w tym pomogła.

Moim zdaniem to jest bardzo fajny etap, choć z tym, że to mieszkania z widokiem na Wisłę w Krakowie, to nie wiem czy nie jest przesada, chyba, że jest tam jeszcze jakaś inna rzeka : )




Wróć do „City Vibe Kraków (Myśliwska 68) od Nexity - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość