Budowa osiedla City Vibe w Krakowie (deweloper Nexity) - zdjęcia / informacje / opinie

Forum mieszkańców City Vibe w Krakowie (Myśliwska 68), którego budowniczym jest deweloper Develia (wcześniej Nexity). Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
BMX
Posty: 272
Rejestracja: 09 paź 2020, 23:25

Re: Budowa osiedla City Vibe w Krakowie (deweloper Nexity) - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: BMX » 01 sty 2026, 23:15

A budowa to jednak zawsze jakiś kurz, ciężki sprzęt, hałas i inne niedogodności, które są z nią związane.

Obrazek

Ciekawe czy wcześniejszy deweloper też tak szybko zabrałby się za kończenie tego.

Obrazek

Ma ktoś informację, ile docelowo ludzi zamieszka w tych blokach?


plaszak
Posty: 518
Rejestracja: 01 gru 2019, 1:49

Re: Budowa osiedla City Vibe w Krakowie (deweloper Nexity) - zdjęcia / informacje / opinie

Postautor: plaszak » 22 cze 2026, 21:27

Wygląda na to, że wkrótce będą kończyć konstrukcję, więc zostanie elewacja i wykończenie ostatniego budynku. Trochę to trwało, ale i tak nieźle się uwinęli z budową tego osiedla, a przecież małe nie jest i jeszcze zmienił się deweloper w trakcie budowy.



Wróć do „City Vibe Kraków (Myśliwska 68) od Develia / Nexity - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości