
Ciekawe czy wcześniejszy deweloper też tak szybko zabrałby się za kończenie tego.

Ma ktoś informację, ile docelowo ludzi zamieszka w tych blokach?
Postautor: BMX » 01 sty 2026, 23:15


Postautor: plaszak » 22 cze 2026, 21:27
Wróć do „City Vibe Kraków (Myśliwska 68) od Develia / Nexity - forum mieszkańców osiedla”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości