Przebudowa ul. Grzegórzeckiej w Krakowie i placu pod Halą Targową - opinie na forum

Informacje o nowych biurowcach, budynkach użyteczności publicznych, hotelach, parkach oraz obiektach przemysłowych w Krakowie infrastrukturze i jej remontach oraz planach rozwoju.
Nowy
Posty: 2011
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Przebudowa ul. Grzegórzeckiej w Krakowie i placu pod Halą Targową - opinie na forum

Postautor: Nowy » 17 gru 2020, 0:16

Widzieliście już nowe plany odnośnie przebudowy ulicy Grzegórzeckiej w Krakowie, jej zazielenienia oraz nowej aranżacji placu pod Halą Targową? Jak się Wam podoba takie rozwiązanie? Myślicie, że się sprawdzi?


megi
Posty: 809
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Re: Przebudowa ul. Grzegórzeckiej w Krakowie i placu pod Halą Targową - opinie na forum

Postautor: megi » 17 gru 2020, 23:31

Jak Wam się podoba taka ulica Grzegórzecka, ładnie wygląda projekt zaproponowany przez miasto? Tylko zdaje się, że oznaczałoby to jeszcze większe ograniczenie ruchu na tej drodze. Niemniej nieco zieleni mogłoby się tam przydać.

Obrazek

No i pomysł na targ pod zielonymi dachami, jak myślicie, mogłoby się to sprawdzić?



Wróć do „Nowe biurowce, hotele, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości