Zakup mieszkania przy linii kolejowej / czy pociągi w pobliżu mieszkania przeszkadzają - opinie na forum

W tym dziale wpisów z poradami mogą dokonywać tylko specjaliści potwierdzeni przez administrację forum. Nie jest to miejsce na reklamy - tego rodzaju wpisy będą kasowane. Za to pytania mogą zadawać użytkownicy.
rocky
Posty: 3
Rejestracja: 09 maja 2026, 17:04

Zakup mieszkania przy linii kolejowej / czy pociągi w pobliżu mieszkania przeszkadzają - opinie na forum

Postautor: rocky » 09 maja 2026, 17:29

Jakie macie doświadczenia z mieszkaniem przy linii kolejowej, czy to jest bardzo uciążliwe i niewygodne? Czy kilka przejeżdżających pociągów na godzinę w ciągu dnia, to jest coś, co jest bardzo uciążliwe? Podzieli się ktoś może doświadczeniem i opinią na forum? Jak się mieszka przy linii kolejowej?

Wróć do „Zakup mieszkania - dyskusje dotyczące odbiorów / wykończeń / wyboru mieszkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości