Inwestycja ul. Pilotów Kraków / opinie na forum
Inwestycja ul. Pilotów Kraków / opinie na forum
Buduje się nowa inwestycja przy ul. Pilotów w Krakowie, tylko w tej spokojniejszej części tej ulicy, tj. za Rondem Młyńskim, po południowej stronie. Wjazd jest pomiędzy domami / kamienicami. Ma to być budynek wielorodzinny, inwestorem jest P. Grzegorz Wielgus. Ktoś widział może jakieś wizualizacje, co tam budują. Okolica niezła, jak już skończą budować tramwaj po sąsiedzku, dzielnica Prądnik Czerwony.
Re: Inwestycja ul. Pilotów Kraków / opinie na forum
Dokładniej to chodziło mi o to miejsce, moim zdaniem całkiem niezłe, na takim zboczu małym, kóre jest nachylone w stronę południową. Nie wiem czy coś jeszcze przed tym będzie można wybudować, ale jeśli nie, to całkiem przyjemne miejsce się z tego robi. To oczywiście za dym czarnym ogrodzeniem.

Tu tablica informacyjna, gdyby ktoś chcicał więcej szczegółów doyczących tej inwestycji. Inwestora nie kojarzę, więc to być może jakieś nowe przedsęwzięcie. Koło połowy przyszłego roku mają skończyć.

Ktoś może wie, co dokładnie oni tam budują, jaki wysoki blok zamierzają postawć, jak to będzie wygladało. Były gdzieś jakieś wizualizacje tego możem, jest gdzieś jakaś oferta?

Tu tablica informacyjna, gdyby ktoś chcicał więcej szczegółów doyczących tej inwestycji. Inwestora nie kojarzę, więc to być może jakieś nowe przedsęwzięcie. Koło połowy przyszłego roku mają skończyć.

Ktoś może wie, co dokładnie oni tam budują, jaki wysoki blok zamierzają postawć, jak to będzie wygladało. Były gdzieś jakieś wizualizacje tego możem, jest gdzieś jakaś oferta?
Re: Inwestycja ul. Pilotów Kraków / opinie na forum
A wjazd będzie od tej części ul. Pilotów, która jest już za Rondem Młyńskim.

Pewnie w budowanym bloku będzie słychać ul. Meissnera, ale jednak nie jest ona jakoś bardzo blisko. A komunikacyjnie okolica jest rewelacyjna. Jeśli chodzi o usługi, to też jest całkiem nieźle. Co myślicie?

Pewnie w budowanym bloku będzie słychać ul. Meissnera, ale jednak nie jest ona jakoś bardzo blisko. A komunikacyjnie okolica jest rewelacyjna. Jeśli chodzi o usługi, to też jest całkiem nieźle. Co myślicie?
-
BetonIDane
- Posty: 1
- Rejestracja: 21 cze 2026, 13:50
Re: Inwestycja ul. Pilotów Kraków / opinie na forum
Okolica jest coraz lepiej skomunikwoana, to fakt. Brak jednak w bezposrednim pobliżu marketu typu Lidl/Biedronka.
Czy są dgzieś dostępne wizualizacje, oferty sprzedaży mieszkań?
Czy są dgzieś dostępne wizualizacje, oferty sprzedaży mieszkań?
Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Krakowie - bloki, apartamentowce, domy”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości