Osiedle Ozon w Krakowie - wygląd osiedla / wizualizacje / zagospodarowanie / opinie

Forum mieszkańców inwestycji Osiedle Ozon w Krakowie. Służy omawianiu spraw związanych z osiedlem budowanym przez dewelopera Megapolis oraz dzieleniu się opiniami i informacjamii na jego temat.
oxygen
Posty: 142
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:13

Osiedle Ozon w Krakowie - wygląd osiedla / wizualizacje / zagospodarowanie / opinie

Postautor: oxygen » 11 paź 2019, 12:43

Hej,

jak się Wam podobają te wizualizacje tego, jak będzie docelowo wyglądało Osiedle Ozon?

Obrazek
Wizualizacje: deweloper Megapolis

Moim zdaniem jest całkiem nieźle, choć szkoda, że nie ma jeszcze wielu szczegółów odnośnie zagospodarowania terenu pomiędzy blokami. A może czegoś nie doczytałem.


oxygen
Posty: 142
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:13

Re: Osiedle Ozon w Krakowie - wygląd osiedla / wizualizacje / zagospodarowanie / opinie

Postautor: oxygen » 11 paź 2019, 12:44

I jeszcze pojedynczy blok, chyba takie mają być w ramach osiedla stawiane:

Obrazek
Wizualizacje: deweloper Megapolis

Moim zdaniem te schodki całkiem atrakcyjnie się prezentują. Jakie macie opinie?

MarcinJ
Posty: 569
Rejestracja: 29 sie 2015, 19:59

Re: Osiedle Ozon w Krakowie - wygląd osiedla / wizualizacje / zagospodarowanie / opinie

Postautor: MarcinJ » 19 lip 2023, 12:58

Chyba gdzieś wyparowały powyższe zdjęcia osiedla Ozon w Krakowie, bo mi się nie ładują, ale dorzucam kilka swoich.

Obrazek

Ale tym razem z miej oczywistej perspektywy. Trochę ciemne, bo wieczorem robione przy okazji tego, jak wpadłem obejrzeć, jak idą prace przy tramwaju do Górki Narodowej.


MarcinJ
Posty: 569
Rejestracja: 29 sie 2015, 19:59

Re: Osiedle Ozon w Krakowie - wygląd osiedla / wizualizacje / zagospodarowanie / opinie

Postautor: MarcinJ » 19 lip 2023, 13:01

Przyznam, że skala tej inwestycji mnie poraziła i nie zdawałem sobie sprawy, jakie tam gigantyczne osiedle powstaje. Choć przecież kojarzę, że rośnie tam takie od dobrych kilku lat. Nawet jakieś plany mieszkań w nim oglądałem.

Obrazek

A przecież to chyba jeszcze nie jest ostatnie słowo dewelopera Megapolis - faktycznie megapolis tam budują, choć jednak głównie sprowadza się to do mieszkaniówki.

Może ktoś podzieli się większą liczbą zdjęć z wnętrza osiedla, jak to wygląda z bliska?

oxygen
Posty: 142
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:13

Re: Osiedle Ozon w Krakowie - wygląd osiedla / wizualizacje / zagospodarowanie / opinie

Postautor: oxygen » 11 wrz 2023, 12:30

Te zdjęcia, to trochę z daleka i prawie w ciemności.

Obrazek

Tak osiedle wygląda za dnia. Trzeba przyznać, że bloki są dosyć blisko siebie, ale przez to, że osiedle jest na zboczy, to górne mieszkania mają lepszą ekspozycję na światło.

Obrazek

No i te bloki, to też formą są zbliżone do trójkąta, to też ciekawe rozwiązanie.

oxygen
Posty: 142
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:13

Re: Osiedle Ozon w Krakowie - wygląd osiedla / wizualizacje / zagospodarowanie / opinie

Postautor: oxygen » 11 wrz 2023, 12:32

A tu wzdłuż ulicy, taki rządek tam jest.

Obrazek

Przy tym, jak ten rejon wygląda, to taka Avia wydaje mi się jednak dosyć skromną zabudową ; ) Jak się Wam podoba?

W wolnej chwili postaram się dodać jeszcze kilka zdjęć osiedla Ozon.

oxygen
Posty: 142
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:13

Re: Osiedle Ozon w Krakowie - wygląd osiedla / wizualizacje / zagospodarowanie / opinie

Postautor: oxygen » 30 maja 2026, 19:22

Wrzucam jeszcze trochę zdjęć z tym, jak wyglada ostatni oddany mieszkańcom etap Osiedla Ozon w Krakowie.

Obrazek

Moim zdaniem względem tych kolorowych bloków, to jednak jest tam spora zmiana na plus.

Obrazek

Te loggie całkiem nieźle wyszły, są chyba duże i do tego oddzielone od siebie nie jakimiś byle ściankami z poliwęglanu, tylko normalnymi ścianami (a przynajmniej tak to wygląda).

oxygen
Posty: 142
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:13

Re: Osiedle Ozon w Krakowie - wygląd osiedla / wizualizacje / zagospodarowanie / opinie

Postautor: oxygen » 30 maja 2026, 19:27

Tych blków w ramach tego etapu powstało sporo, ale jakoś to, że są na tej skarpie, i po drugiej stronie ulicy, to mam wrażenie, że to specjalnie nie przytłacza, jak wiele miejsc na osiedlu.

Obrazek

Dodatkowo pojawiły się nowe usługi, przede wszystkim drogeria Rossmann - coraz baredziej samowystarczalne robi się to osiedle.

Obrazek

A tu jest plan osiedla, kojarzy mi się z jakimś pomnikiem, ciekawe kiedy ktoś dla żartu postawi pod tym jakieś znicze.


oxygen
Posty: 142
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:13

Re: Osiedle Ozon w Krakowie - wygląd osiedla / wizualizacje / zagospodarowanie / opinie

Postautor: oxygen » 30 maja 2026, 19:29

Mniej mi się podoba ta strona tych bloków:

Obrazek

Ale też jest poprawnie. Fajnie, że jest jakiś postęp w wygladzie tych bloków.

Obrazek

Te balkony to też jednak sporo mniejsze, niż loggie od strony południowej.

oxygen
Posty: 142
Rejestracja: 16 kwie 2017, 22:13

Re: Osiedle Ozon w Krakowie - wygląd osiedla / wizualizacje / zagospodarowanie / opinie

Postautor: oxygen » 30 maja 2026, 19:31

Najładniejszy kawałek tych bloków, to jest zdecydowanie te loggie od strony ul. Bancha.

Obrazek

Waszym zdaniem ładniejsze niż wcześniejsze etapy?



Wróć do „Osiedle Ozon od Megapolis Deweloper - forum mieszkańców inwestycji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości