Strona 1 z 1

Jaka szkoła podstawowa w rejonie Przybyszewskiego w Krakowie

: 15 gru 2021, 12:23
autor: Sabina28
Cześć, mam do Was ogromna prośbę. Czy ktoś mógłby polecić podstawówkę w rejonie Przybyszewskiego? Chodzi mi o szkoły państwowe lub prywatne. Może macie własne doświadczenie lub np. wpadł Wam w ręce jakiś ranking?

Dziękuje, pozdrawiam :)

Re: Jaka szkoła podstawowa w rejonie Przybyszewskiego w Krakowie

: 15 gru 2021, 16:01
autor: zyra
Ja polecam nr 93, ale to zupełnie subiektywna opinia, bo sama do niej chodziłam wieki temu :)
Jaki tam jest teraz poziom nie wiem, ale sam budynek i otoczenie są bardzo przyjemne - duże boiska, przestrzeń wewnątrz szkoły, młynówka i osiedlowe uliczki dookoła - dosyć bezpieczne otoczenie dla dzieci (pomijając oczywiście konieczność dotarcia do domu przez Armii Krajowej).

Re: Jaka szkoła podstawowa w rejonie Przybyszewskiego w Krakowie

: 15 gru 2021, 16:38
autor: sicaro
Szkoła z zewnątrz robi bardzo dobre wrażenie, takiej całkiem doinwestowanej, ale jeśli chodzi o poziom nauczania, to nie wypowiem się, jak to obecnie wygląda.

Natomiast do tej szkoły, jednak trzeba przejść przez bardzo ruchliwą drogę (AK), później Lea, Zarzecze... to jednak spory kawałek.

Re: Jaka szkoła podstawowa w rejonie Przybyszewskiego w Krakowie

: 15 gru 2021, 17:59
autor: Sabina28
Dzięki. Tutaj podają że zajęła 15 miejsce wśród podstawówek w tym roku
waszaedukacja.pl/ranking/krakow/szkoly-podstawowe

A orientujecie się czy Przybyszewski wchodzi w region tej szkoły, znaczy muszą przyjąć dziecko z automatu?


O, ta jest na 3 miejscu :shock: , a też dość blisko. Nr 33 na Czarnowiejskiej. Ktoś coś?
waszaedukacja.pl/podstawowe/szkola-podstawowa-nr-33-im-krola-stefana-batorego-w-krakowie-krakow-20136

Re: Jaka szkoła podstawowa w rejonie Przybyszewskiego w Krakowie

: 06 cze 2022, 11:50
autor: przybysz
Z perspektywy czasu, jak oceniacie te szkoły, komuś udało się tam posłać dziecko i jest zadowolony czy nie?

Re: Jaka szkoła podstawowa w rejonie Przybyszewskiego w Krakowie

: 25 lis 2022, 9:47
autor: bobo
A ktoś się może orientuje, czy są jakieś plany odnośnie wybudowania jakieś nowej szkoły podstawowej w tej okolicy? Miasto planuje tam tego rodzaju inwestycję?