Czy warto dopłacać do kuchni na wymiar? W markecie wychodzi 2x taniej, ale czy się nie rozleci po roku? Opinie na forum

Forum o tym, jak wykończyć nowe mieszkanie, jakie sprzęty do niego kupić, jakie materiały wykończeniowe zastosować, gdzie znaleźć dobrą ekipę wykończeniową w Krakowie i Małopolsce.
ami
Posty: 9
Rejestracja: 20 sie 2017, 15:10

Czy warto dopłacać do kuchni na wymiar? W markecie wychodzi 2x taniej, ale czy się nie rozleci po roku? Opinie na forum

Postautor: ami » 21 kwie 2026, 14:48

W temacie wykańczania mieszkania, mam ofertę na kuchnię na wymiar od stolarza – 25 tys. zł za meble bez sprzętu i bez blatu. W Castoramie czy IKEI coś podobnego kosztowałoby mnie jakieś 12-13 tys. Wiem, że stolarz zrobi dokładnie pod mój wymiar kuchni, ale czy przeciętny użytkownik faktycznie odczuje różnicę? Krąży sporo negatywnych opinii o gotowcach, że fronty szybko odstają i się krzywią itp. Ktoś przerzucił się z budżetowej kuchni na wymiarową i może powiedzieć, czy to gra warta świeczki? Czy to nie ma sensu i lepiej wziąć w takiej IKEI, tym bardziej, że oni chyba teraz na to dają dosyć długie gwarancje. Jakie macie z tym doświadczenia?

Wróć do „Wykończenie i urządzenie mieszkania - forum i opinie o ekipach, materiałach i sprzęcie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości