Czy wolno trzymać kwiatki na klatce schodowej w bloku
Czy wolno trzymać kwiatki na klatce schodowej w bloku
Mam takie pytanie, orientujecie się, czy wolno trzymać kwiatki na klatce schodowej w bloku. Byłam niedawno u znajomej i tam mieli na klatce bardzo dużo zieleni, tylko zastanawiam się czy to p pierwsze w porządku wobec innych sąsiadów, a po drugie, to czy jest to zgodne z przepisami?
Re: Czy wolno trzymać kwiatki na klatce schodowej w bloku
Nie powiem, wygląda coś takiego całkiem ładnie i jest przyjemniej w budynku, jeśli widzi się zieleń, to ociepla nieco zimne korytarze?

Wam by coś takiego przeszkadzało, czy bylibyście raczej zadowoleni? Jak się mają do tego przepisy przeciwpożarowe, jeśli to też droga ewakuacyjna? Czy coś takiego jest legalne? Jeszcze pewnie tu można by rozróżnić kwiatki na podłodze klatki schodowej i kwiatki na parapecie na klatce schodowej, bo być może to dwie osobne kwestie?

Wam by coś takiego przeszkadzało, czy bylibyście raczej zadowoleni? Jak się mają do tego przepisy przeciwpożarowe, jeśli to też droga ewakuacyjna? Czy coś takiego jest legalne? Jeszcze pewnie tu można by rozróżnić kwiatki na podłodze klatki schodowej i kwiatki na parapecie na klatce schodowej, bo być może to dwie osobne kwestie?
Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Krakowie forum? Ciekawe w Małopolsce”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości