Lokale usługowe na os. Akacjowa od dewelopera Atal / co będzie w lokalach usługowych

Forum dla osób, które kupiły lub chcą dowiedzieć się czegoś więcej o nowych mieszkaniach w inwestycji Akacjowa Wita w Krakowie, za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
czang
Posty: 543
Rejestracja: 04 maja 2017, 17:35

Lokale usługowe na os. Akacjowa od dewelopera Atal / co będzie w lokalach usługowych

Postautor: czang » 13 lis 2025, 22:37

Dużo tych lokali usługowych na tym osiedlu chyba nie będzie, ktoś się orientuje może, co w nich się może znaleźć i czy będzie to jakiś pozytywny wkład w tą okolicę?


czang
Posty: 543
Rejestracja: 04 maja 2017, 17:35

Re: Lokale usługowe na os. Akacjowa od dewelopera Atal / co będzie w lokalach usługowych

Postautor: czang » 13 lis 2025, 22:37

Wygląda na to, że tu znajdzie się jeden z takich lokali.

Obrazek

W sumie, to spokojnie mogłyby być we wszystkich parterach w tych blokach.

Master
Posty: 1105
Rejestracja: 26 maja 2016, 21:26

Re: Lokale usługowe na os. Akacjowa od dewelopera Atal / co będzie w lokalach usługowych

Postautor: Master » 07 maja 2026, 12:04

I tak, że pomyślano o jakichś lokalach usługowych. Przecież mnóstwo jest osiedli, w których deweloperzy stwierdzili, że na taką fanaberię dla mieszkańców, to nie ma sensu projektować inaczej parterowej kondygnacji.



Wróć do „Akacjowa Wita Kraków (deweloper Atal) - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości