Lokale usługowe na os. Akacjowa od dewelopera Atal / co będzie w lokalach usługowych
Lokale usługowe na os. Akacjowa od dewelopera Atal / co będzie w lokalach usługowych
Dużo tych lokali usługowych na tym osiedlu chyba nie będzie, ktoś się orientuje może, co w nich się może znaleźć i czy będzie to jakiś pozytywny wkład w tą okolicę?
Re: Lokale usługowe na os. Akacjowa od dewelopera Atal / co będzie w lokalach usługowych
Wygląda na to, że tu znajdzie się jeden z takich lokali.

W sumie, to spokojnie mogłyby być we wszystkich parterach w tych blokach.

W sumie, to spokojnie mogłyby być we wszystkich parterach w tych blokach.
Re: Lokale usługowe na os. Akacjowa od dewelopera Atal / co będzie w lokalach usługowych
I tak, że pomyślano o jakichś lokalach usługowych. Przecież mnóstwo jest osiedli, w których deweloperzy stwierdzili, że na taką fanaberię dla mieszkańców, to nie ma sensu projektować inaczej parterowej kondygnacji.
Wróć do „Akacjowa Wita Kraków (deweloper Atal) - forum mieszkańców osiedla”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości