Sprzedaż nowych mieszkań na osiedlu Akacjowa Wita w Krakowe / deweloper Atal

Forum dla osób, które kupiły lub chcą dowiedzieć się czegoś więcej o nowych mieszkaniach w inwestycji Akacjowa Wita w Krakowie, za którą odpowiada deweloper Atal. Zapraszamy do wymiany informacji i opinii na forum.
tonyxxl
Posty: 457
Rejestracja: 26 wrz 2018, 21:02

Re: Sprzedaż nowych mieszkań na osiedlu Akacjowa Wita w Krakowe / deweloper Atal

Postautor: tonyxxl » 12 maja 2026, 17:13

Tak spojrzałem z ciekawości na makiete i widać wyraźnie tendencje, że mieszkania z balkonami i oknami od strony Bora to się może sprzedadzą ale na samym końcu i pewnie nie w tej cenie. I się nie dziwię. Tam jest 10-15 metrów do drogi 3-4 pasy w jednym kierunku. Ktoś krytykował Imbramowski, ale tam jest przynajmniej jeszcze jakies 100m odległości do drogi i jeszcze hala na placu oddziela. Tutaj faktycznie może być problem otworzyć okno w lecie, i nie zwariować, bo zaraz pod oknem odbywa sie ciągły potok pojazdów. A ceny jak widze to tam 17-18k/m2 sobie życzą i to nie za kawalerke a za 42 metry. Osobiście bym sobie tego nie robił. Ani to okazja cenowa ani lokalizacyjna. Te mieszkania z widokiem na Centrum jeszcze by uszły, bo dużo bardziej komfortowe pewnie ale to tak za 14-15k. Słaba ta oferta generalnie pod wieloma wzgledami.

Obrazek

Obrazek


Wróć do „Akacjowa Wita Kraków (deweloper Atal) - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości